Nový web, nové možnosti

Milí přátelé a zákazníci,

s radostí vám přinášíme úžasnou zprávu! Naše webové stránky www.dreamdollhouses.eu dostaly zcela nový rozměr. Jsme nadšení, že vám můžeme nabídnout ještě lepší a pohodlnější nakupování! 

Nový vzhled našeho e-shopu je svěží a moderní, přesně takový, jaký si naše drobné radosti zaslouží. A nejen to, naše stránky nyní přicházejí s mnoha užitečnými funkcemi, které vám usnadní objevování a nákup našich ručně vyráběných miniatur. Od okamžiku, kdy vstoupíte na naše stránky, budete přivítáni intuitivním rozhraním, které vás pohodlně provede celým procesem.

Jednou z nejvýznamnějších změn, které jsme pro vás provedli, je nová možnost platby kreditní kartou. Nyní můžete snadno a bezpečně zaplatit za své výběry přímo online. Vaše nakupování tak bude ještě pohodlnější a rychlejší!

Ať už hledáte dokonalý domeček pro panenky, cestovní kufřík nebo jiné úžasné příslušenství pro svět miniatur, naše široká nabídka vás jistě nadchne. Věříme, že naše ručně vyráběné produkty přinesou vašim dětem nekonečné hodiny radosti a zábavy. A teď, s novou platformou Upgates, budete mít ještě snazší přístup k těmto úžasným výrobkům.

Věříme, že naše inovace vám přinesou mnoho pozitivních změn. Nakupování u nás se stane ještě příjemnější a jednodušší zároveň. 

Děkujeme vám za vaši podporu a věrnost. Pokud máte jakékoli dotazy nebo zpětnou vazbu ohledně našich nových webových stránek, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

Jsme plni očekávání, co vy? 

Aktuality


Najdete nás v obchůdku

Najdete nás v obchůdku

Kdo budete mít v Brně cestu, máme pro vás zajímavý tip na návštěvu. Je to kouzelné místo. Budete nadšení. 


Objevte naše úžasné novinky!

Objevte naše úžasné novinky!

Máme tu pro vás něco opravdu speciálního - nové produkty, které jsme přidali do naší nabídky! Bez ohledu na to, zda jste fanoušci panenek, malí cestovatelé nebo zamilovaní do módy, máme pro vás to pravé! 


Sleva registrovaným zákazníkům

Sleva registrovaným zákazníkům

Vážíme si každého nového zákazníka. Zároveň chceme ale pečovat i o naše stálé zákazníky. Proto jsme zavedli tuto novinku slevu 5% pro registrované zákazníky. Sleva je automaticky aktivována po registraci. Přepočet cen vidíte ihned po přihlášení. Je to velmi jednoduché. Nemusíte tak nic dělat, stačí si jen vytvořit účet a nakupovat

Děkujeme za vaši přízeň. Tým DREAM DOLL HOUSES


Krásný den všem dětem

Krásný den všem dětem

🎉🌈🎈 Dětiiiiiii, dnes slavíme váš svátek! 🎉🎉🎉🎉
Jste pro nás ti nejdůležitější 🙏🧸🎈🎁 Přejeme vám spoustu hravých dnů plných smíchu a dobrodružství.