Aktuality

Najdete nás v obchůdku

Najdete nás v obchůdku

Kdo budete mít v Brně cestu, máme pro vás zajímavý tip na návštěvu. Je to kouzelné místo. Budete nadšení. 


Objevte naše úžasné novinky!

Objevte naše úžasné novinky!

Máme tu pro vás něco opravdu speciálního - nové produkty, které jsme přidali do naší nabídky! Bez ohledu na to, zda jste fanoušci panenek, malí cestovatelé nebo zamilovaní do módy, máme pro vás to pravé! 


Sleva registrovaným zákazníkům

Sleva registrovaným zákazníkům

Vážíme si každého nového zákazníka. Zároveň chceme ale pečovat i o naše stálé zákazníky. Proto jsme zavedli tuto novinku slevu 5% pro registrované zákazníky. Sleva je automaticky aktivována po registraci. Přepočet cen vidíte ihned po přihlášení. Je to velmi jednoduché. Nemusíte tak nic dělat, stačí si jen vytvořit účet a nakupovat

Děkujeme za vaši přízeň. Tým DREAM DOLL HOUSES


Krásný den všem dětem

Krásný den všem dětem

🎉🌈🎈 Dětiiiiiii, dnes slavíme váš svátek! 🎉🎉🎉🎉
Jste pro nás ti nejdůležitější 🙏🧸🎈🎁 Přejeme vám spoustu hravých dnů plných smíchu a dobrodružství. 

Doprava zdarma nad 2 500 Kč

Jsme moc rádi, že vám můžeme oznámit skvělou novinku! Na našem webu www.dreamdollhouses.eu jsme zavedli novou výhodu, která vás jistě potěší. Od dnešního dne nabízíme dopravu zdarma při nákupu nad 2 500 Kč!


Nový web, nové možnosti

S radostí vám přinášíme úžasnou zprávu! Naše webové stránky dostaly zcela nový rozměr. Jsme nadšení, že vám můžeme nabídnout ještě lepší a pohodlnější nakupování! 


S láskou k přírodě

S láskou k přírodě

Dnes bychom s vámi rádi sdíleli jedno z našich největších přesvědčení – naši vášeň pro přírodní materiály. Věříme, že je důležité chránit naši planetu a dávat jí to nejlepší, co můžeme. Proto jsme se rozhodli vyrábět naše produkty pouze z přírodních materiálů, abychom minimalizovali negativní dopad na životní prostředí.