Doprava

Jakou cestou k vám objednávka dorazí?

Aktuálně zasíláme přes Zásilkovnu. Po úhradě objednávky vám automaticky na email přijde faktura a zboží odešleme.

Cena dopravy:

Zaslání na Vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny: cena 95 Kč. Zásilka je na zvolené výdejní místo doručena obvykle do druhého dne po odeslání. Svoji zásilku můžete sledovat online nebo pomocí mobilní aplikace. Po doručení zásilky na výdejní místo Vám bude zaslána SMS a e-mail s heslem pro vyzvednutí. Nemůžete-li si zásilku vyzvednout do 7 dnů, jednoduše pošlete odpovědní SMS a lhůtu si prodlužte.

Zaslání na Vaši adresu Zásilkovnou: balíkem do ruky cena 125 Kč. Zásilka je zpravidla doručena druhý den po odeslání, doručovatel Vás informuje SMS. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od doručovatele, máte možnost vyzvednout si ji na nejbližší pobočce Zásilkovny.

Slovenská republika:

Zaslání na Vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny: cena 5 Euro. Zásilka je na Vámi zvolené výdejní místo doručena do 2-3 dnů po odeslání našim e-shopem.   Svoji zásilku můžete sledovat online nebo pomocí mobilní aplikace. Po doručení zásilky na výdejní místo Vám bude zaslána SMS a e-mail s heslem pro vyzvednutí. Nemůžete-li si zásilku vyzvednout do 7 dnů, jednoduše pošlete odpovědní SMS a lhůtu si prodlužte.

 Doprava zdarma: při nákupu nad 2 500 Kč za dopravu neplatíte.